2018-12-02 12:00 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції

2018-07-31 20:28 | Слідами наших перемог. ОЧЄ-2018, Ріднау. Золото в змішаній естафеті

У список найуспішніших і цікавих гонок українських вболівальників обов'язково увійде змішана естафета чемпіонату Європи-2018 в Ріднау. На відповідальний старт, останній перед Олімпіадою в Пхенчхані, вийшли Юлія Журавок, Ірина Варвинець, Артем Прима та Дмитро Підручний

Юля Журавок трималася в основному пелотоні, завершивши свій етап в 31,7 секундах від лідируючої Німеччини, але ... лише на 13-му місці. Нашого снайпера, на цей раз, підвела стрільба. Правда, на першому етапі в одній хвилині в фінішному створі відзначилося 15 команд, так що гонка, по суті, тільки починалась. На другому етапі на трасу вийшла Ірина Варвинець, яка не допустила жодного промаху і поступилася Росії, що захопила лідерство на той момент, трохи більше 25 секунд, але при цьому Ірі вдалося піднятися на 5-е місце.

У боротьбу за перемогу вона відправила Артема Приму. Відмінно пройшовши стрільбу лежачи, на стійці українець використав 1 додатковий, але з рубежу пішов лідером. Не поступившись досвідченому Євгену Гаранічеву ні секунди, Артем передав естафету капітанові чоловічої збірної Дмитру Підручному першим. А слідом за ним кинулися Логінов, Гьєсбакк і Сімон Фуркад. Діма не мав права на помилку, і він її не допустив, не поступившись швидконогому Логінову. Хоча, в якийсь момент здалося, що 16 секунд карт-бланшу українця почали танути, Дмитро зумів мобілізувати всі сили і впевнено перетнув фінішну лінію першим, піднявши руки вгору! Другими стали росіяни, третіми - норвежці.

Ця гонка гідна того, щоб її переглядати! Українські біатлоністи ще раз довели, що в змішаній естафеті можуть бути сильними не тільки Чехія, Італія або Франція ... але і Україна!