Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
Тарас Лесюк
Тарас Лесюк
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   14:57
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Рупольдинг - 1998/1999


   1999-01-17 Кубок світу, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Олена Зубрилова 1 0+0+1+1 2 30:03.5 0.0
2 Корінн Ніогре 2 0+1+0+1 2 30:08.6 +5.1
3 Магдалена Форсберг 4 0+0+1+0 1 30:27.2 +23.7
4 Гро-Маріт Істад-Крістінсен 3 0+1+1+0 2 30:59.2 +55.7
5 Анн-Елен Скьелбрейд 7 0+0+0+1 1 31:10.0 +1:06.5
6 Уші Дізл 5 1+0+1+2 4 31:28.2 +1:24.7
7 Олена Петрова 10 0+0+1+1 2 31:29.2 +1:25.7
8 Мартіна Цельнер 6 1+0+1+0 2 31:45.6 +1:42.1
9 Єва Хакова 9 1+0+0+0 1 32:01.8 +1:58.3
10 Катрін Апель 27 0+0+1+1 2 32:06.6 +2:03.1
11 Симона Грайнер-Петтер 15 0+0+2+1 3 32:19.3 +2:15.8
12 Альбіна Ахатова 30 0+0+0+0 0 32:23.0 +2:19.5
13 Ніна Лемеш 12 0+0+2+1 3 32:39.5 +2:36.0
14 Пеггі Вагенфюр 20 0+1+2+0 3 32:42.7 +2:39.2
15 Катерина Дафовська 35 0+1+0+0 1 32:42.8 +2:39.3
16 Ольга Ромасько 8 1+0+2+2 5 32:55.5 +2:52.0
17 Андрея Коблар 13 2+1+0+2 5 32:59.0 +2:55.5
18 Анна Мурінова 39 0+1+0+0 1 32:59.7 +2:56.2
19 Оуті Кеттунен 11 1+0+0+1 2 33:01.0 +2:57.5
20 Галина Куклєва 31 2+0+0+2 4 33:03.7 +3:00.2
21 Світлана Ішмуратова 16 2+1+1+1 5 33:05.6 +3:02.1
22 Катя Бер 43 0+0+1+0 1 33:15.7 +3:12.2
23 Анна Спрунг 14 0+1+3+1 5 33:19.8 +3:16.3
24 Тетяна Водоп'янова 19 2+1+0+0 3 33:23.5 +3:20.0
25 Крістель Грос 48 1+0+1+0 2 33:25.3 +3:21.8
26 Флоранс Баверель-Робер 25 0+0+1+1 2 33:28.3 +3:24.8
27 Єва Тофалві 53 1+0+1+0 2 33:29.3 +3:25.8
28 Агата Сужка 32 1+2+0+1 4 33:41.2 +3:37.7
29 Ірена Цеснекова 18 1+0+1+0 2 33:45.0 +3:41.5
30 Христина Броунеус 41 0+0+0+1 1 33:52.0 +3:48.5
31 Дельфіна Бурлет 57 0+0+0+2 2 33:52.1 +3:48.6
32 Наталія Морщакіна 46 0+0+1+0 1 33:53.3 +3:49.8
33 Андрея Генкель 28 0+1+2+1 4 34:00.3 +3:56.8
34 Надія Таланова 24 2+1+3+0 6 34:02.6 +3:59.1
35 Ріоко Таканаші 23 1+0+3+2 6 34:02.8 +3:59.3
36 Аннукка Маллат 21 0+1+1+1 3 34:03.7 +4:00.2
37 Наталія Соколова 17 1+0+3+3 7 34:05.6 +4:02.1
38 Люсія Ларісі 51 0+2+0+2 4 34:16.8 +4:13.3
39 Ірина Тананайко 37 0+0+2+0 2 34:23.5 +4:20.0
40 Мікела Понца 52 1+0+0+0 1 34:28.6 +4:25.1
41 Мамі Шіндо 40 0+0+2+1 3 34:29.4 +4:25.9
42 Анна Стера-Кустуц 22 1+0+3+1 5 34:40.3 +4:36.8
43 Мартіна Халінарова 33 1+1+1+2 5 34:43.4 +4:39.9
44 Оксана Хвостенко 44 0+2+1+0 3 34:46.0 +4:42.5
45 Еммануель Кларет 55 2+1+0+2 5 34:47.2 +4:43.7
46 Сона Міхокова 29 3+2+0+0 5 34:57.8 +4:54.3
47 Світлана Парамигіна 34 2+0+2+2 6 35:26.2 +5:22.7
48 Рейчел Стир 26 0+1+1+2 4 35:30.1 +5:26.6
49 Тетяна Рудь 50 0+3+1+1 5 35:46.2 +5:42.7
50 Хіромі Суга 38 0+4+1+1 6 35:55.0 +5:51.5
51 Ірена Томсова 36 1+0+3+0 4 36:11.1 +6:07.6
52 Людмила Гур'єва 59 0+1+2+0 3 36:23.2 +6:19.7
53 Адріанна Бабік 42 0+1+4+1 6 36:30.6 +6:27.1
54 Марсела Павковчекова 45 2+2+2+1 7 36:43.0 +6:39.5
55 Павліна Філіпова 56 3+3+1+2 9 37:25.9 +7:22.4
DNS Наталі Сантер 49 0 DNS
DNS Тадея Бранкович 58 0 DNS
DNS Наталія Риженкова 60 0 DNS
DNF Матейка Мохоріч 47 2+2+2 2 DNF
DNF Катя Холанті 54 3+3 6 DNF
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 904
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 570
10 Моніка Хойніш 567
Весь рейтинг
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

Поставити / подивитись оцінки
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
264
За Лизу Виттоцци
vote
264
Я болею только за украинских спортсменов
vote
69
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
32
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Україна  Валентина Семеренко
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Катерина Бех
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Пауліна Фіалкова
Україна  Анастасія Меркушина

Інші профайли

2019-05-30
Тарас Лесюк: Цей колектив надихає та мотивує

2019-05-28
Сергій Ружицький: Після перемоги Підручного на ЧС пив вдома спиртягу і плакав

2019-05-27
Віталій Труш: Так просто результати не приходять

2019-05-27
Руслан Бригадир: Приємно працювати з такими спортсменами-професіоналами

2019-05-25
Артем Прима: Я вірю у різні життєві мудрості

2019-05-24
Богдан Цимбал: Біатлон - це школа виживання