Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   16:36
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 08:40 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 08:40 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Наша команда в сезоні 2018/2019 рр.

  Склад президії
Бринзак Володимир МихайловичПрезидент ГО "Федерація біатлону України", віце-президент НОК України
Томенко Микола ВолодимировичПочесний президент ГО "Федерація біатлону України"
Корж Віктор ПетровичПерший віце-президент ГО "Федерація біатлону України", Голова ФСТ «Динамо» України
Бєлашов Сергій ВолодимировичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Директор ГО "Полтавська обласна федерація біатлону"
Голуб Руслан ТарасовичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", голова Київського обласного осередку ГО "Федерація біатлону України", Генеральний директор групи компаній "ТАК"
Дериземля Андрій ВасильовичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради
Карленко Василь ПавловичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Провідний тренер з біатлону, професор Національного університету фізичного виховання і спорту України
Линник Анатолій ІвановичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Президент ГО “Сумська обласна громадська організація Федерації біатлону України”
Бондарук Роман РомановичГенеральний секретар ГО “Федерація біатлону України”
Грабовецький Мирослав МихайловичВиконавчий директор ГО “Федерація біатлону України”
Деркач В’ячеслав ВасильовичДиректор Державного центру олімпійської підготовки з біатлону
Клочан Владислав АндрійовичОфіційний представник компанії PЕАК в Україні
Колупаєв Євгеній ФедоровичДержавний тренер з біатлону
Лемеш Ніна ПетрівнаДиректор департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Люборенко Олексій АндрійовичВиконавчий директор Київського обласного осередку ГО “Федерація біатлону України”
Полюга Роман СтепановичГолова Львівської обласної Федерації біатлону
Савін Євген ЄвгеновичПрезидент Федерації біатлону Харківської області
Щур Віктор МихайловичПрезидент Тернопільської обласної ГО “Федерація біатлону Тернопільської області”
  Тренерський склад
  Основна збірна
  Колупаєв Євген Федоровичдержавний тренер
  Татаренко Валерій Миколайовичначальник команди
  Воропаєв Ігор Семеновичначальник команди
  Карленко Василь Павловичпровідний тренер збірної команди України з наукової роботи
  Седнєв Сергій Анатолійовичпровідний тренер збірної команди України
  Мартинова Тамара Іванівнапровідний тренер збірної команди України
  Очігава Оксана Валеріївнатренер-адміністратор
  Ястребов Микола Івановичтренер-адміністратор
  Кретинина Алеся Сергіївнатренер-адміністратор
  Санітра Юрайстарший тренер (чоловіки)
  Кравченко Олексій Олександровичстарший тренер (чоловіки)
  Ященко Ігор Леонідовичстарший тренер (чоловіки)
  Лесніков Валерій Сергійовичстарший тренер (жінки)
  Махлаєв Володимир Анатолійовичстарший тренер (жінки)
  Шамрай Григорій Івановичстарший тренер (жінки)
  Меркушин Олег Валерійовичстарший тренер (жінки)
  Біланенко Олександр Вікторовичстарший тренер (жінки)
  Лопухов Ілля Миколайовичстарший тренер (жінки)
  Шевченко Валентина Євгенійовнастарший тренер (жінки)
  Братков Богдан Павловичтренер-лікар (чоловіки)
  Тимченко Андрій Віталійовичтренер-лікар (жінки)
  Іванченко Сергій Олександровичтренер-масажист (чоловіки)
  Гуменяк Михайло Миколайовичтренер-масажист (жінки)
  Пухов Дмитро Вікторовичтренер-масажист (жінки)
  Михайленко Сергійсервісмен
  сервісмен
  сервісмен
  сервісмен
  Команда Б
Прима Роман Олексійовичстарший тренер (чоловіки)
Паніткін Микола Васильовичстарший тренер (жінки)
Зубань Микола Віталійовичтренер-масажист
  Юніорська збірна
Кравченко Олександр Володимировичстарший тренер
Лейбюк Роман Васильовичстарший тренер
Хвостенко Оксана Юріївнастарший тренер
Петренко Олексій Миколайовичстарший тренер
Івасенко Дмитро Володимировичтренер
Муринюк Альона Вікторівнатренер-масажист
  Юнацька збірна
Бутко Володимир Петровичстарший тренер
Якименко Ігор Сергійовичстарший тренер
Спіцин Віктор Єпіфановичтренер
Калько В’ячеслав Васильовичтренер
Свістюля Микола Олександровичтренер
  Збірна
  Чоловіки   Жінки
Дудченко Антон
Лесюк Тарас
Підручний Дмитро
Прима Артем
Семенов Сергій
Тищенко Артем
Ткаленко Руслан
Труш Віталій
Цимбал Богдан
Абрамова Ольга
Бєлкіна Надія
Бех Катерина
Блашко Дар'я
Джима Юлія
Журавок Юлія
Кривонос Анна
Меркушина Анастасія
Москаленко Оксана
Підгрушна Олена
Рассказова Анастасія
Семеренко Валентина
Семеренко Віта
  Команда Б
  Чоловіки   Жінки
Бригадир Руслан
Кошовець Владислав
Дмитренко Христина
Кип'яченкова Любов
Коваленко Ганна
  Юніорська збірна
  Чоловіки   Жінки
Боровик Роман
Грущак Дмитро
Івченко Євген
Ничипоренко Микола
Пономаренко Олександр
Романчіч Владислав
Ситник Юрій
Телень Сергій
Городна Юлія
Дідоренко Анастасія
Свинаренко Катерина
Стебліна Лілія
  Юнацька збірна
  Чоловіки   Жінки
Горбащенко Владислав
Завада Євген
Кінаш Степан
Кришталь Сергій
Лютий Сергій
Мандзин Віталій
Потапенко Богдан
Велігорська Аліна
Жуковська Вікторія
Продан Тетяна
Скрипко Ганна
Скрябіна Дар'я
Ткаченко Руслана
Усенко Олександра
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 904
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 570
10 Моніка Хойніш 567
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
266
За Лизу Виттоцци
vote
265
Я болею только за украинских спортсменов
vote
78
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
32
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Валентина Семеренко
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Катерина Бех
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Білорусь  Ірина Кривко
Словаччина  Пауліна Фіалкова

interview

2019-08-27
Христина Дмитренко: Було достатньо смсок, що мені пора зав'язувати з біатлоном

2019-08-25
Коментарі. ЛЧС-2019, переслідування у юніорок

2019-08-25
Коментарі. ЛЧС-2019, переслідування у юніорів

2019-08-24
Коментарі. ЛЧС-2019, жіночий спринт

2019-08-24
Коментарі. ЛЧС-2019, чоловічий спринт

2019-08-24
Коментарі. ЛЧС-2019, спринт у юніорок