biathlon.com.ua
Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1202
2 Олександр Лоґінов 844
3 Кантен Фійон-Майє 836
4 Сімон Дестьйо 814
5 Арнд Пайффер 748
6 Тар'єй Бьо 693
7 Антонен Ґіґонна 686
8 Зімон Едер 674
9 Бенедікт Долль 657
10 Лукас Хофер 656
Весь рейтинг
останнє фото
Яна Бондар
Яна Бондар
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   21:05
Турнір прогнозистів
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат України, Яворів
2019-03-24 00:00 (CET)
Естафета 4х7.5 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2019-03-24 13:45 (CET)
Мас-старт 12.5 км, Жінки

2019-03-24
14:30 - 15:30
2019-03-24
14:35 - 16:00
2019-03-24
14:40 - 15:35
2019-03-24
14:45 - 15:50
2019-03-24
14:55 - 15:51
2019-03-24
18:20 - 19:05
2019-03-24
23:30 - 00:00
2019-03-25
01:40 - 03:50
2019-03-25
02:00 - 02:47
Час київський

Всі трансляції


Наша команда в сезоні 2018/2019 рр.

  Склад президії
Бринзак Володимир МихайловичПрезидент ГО "Федерація біатлону України", віце-президент НОК України
Томенко Микола ВолодимировичПочесний президент ГО "Федерація біатлону України"
Корж Віктор ПетровичПерший віце-президент ГО "Федерація біатлону України", Голова ФСТ «Динамо» України
Бєлашов Сергій ВолодимировичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Директор ГО "Полтавська обласна федерація біатлону"
Голуб Руслан ТарасовичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", голова Київського обласного осередку ГО "Федерація біатлону України", Генеральний директор групи компаній "ТАК"
Дериземля Андрій ВасильовичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради
Карленко Василь ПавловичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Провідний тренер з біатлону, професор Національного університету фізичного виховання і спорту України
Линник Анатолій ІвановичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Президент ГО “Сумська обласна громадська організація Федерації біатлону України”
Бондарук Роман РомановичГенеральний секретар ГО “Федерація біатлону України”
Грабовецький Мирослав МихайловичВиконавчий директор ГО “Федерація біатлону України”
Деркач В’ячеслав ВасильовичДиректор Державного центру олімпійської підготовки з біатлону
Клочан Владислав АндрійовичОфіційний представник компанії PЕАК в Україні
Колупаєв Євгеній ФедоровичДержавний тренер з біатлону
Лемеш Ніна ПетрівнаДиректор департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Люборенко Олексій АндрійовичВиконавчий директор Київського обласного осередку ГО “Федерація біатлону України”
Полюга Роман СтепановичГолова Львівської обласної Федерації біатлону
Савін Євген ЄвгеновичПрезидент Федерації біатлону Харківської області
Щур Віктор МихайловичПрезидент Тернопільської обласної ГО “Федерація біатлону Тернопільської області”
  Тренерський склад
  Основна збірна
  Колупаєв Євген Федоровичдержавний тренер
  Татаренко Валерій Миколайовичначальник команди
  Воропаєв Ігор Семеновичначальник команди
  Карленко Василь Павловичпровідний тренер збірної команди України з наукової роботи
  Седнєв Сергій Анатолійовичпровідний тренер збірної команди України
  Мартинова Тамара Іванівнапровідний тренер збірної команди України
  Очігава Оксана Валеріївнатренер-адміністратор
  Ястребов Микола Івановичтренер-адміністратор
  Кретинина Алеся Сергіївнатренер-адміністратор
  Санітра Юрайстарший тренер (чоловіки)
  Кравченко Олексій Олександровичстарший тренер (чоловіки)
  Ященко Ігор Анатолійовичстарший тренер (чоловіки)
  Прима Роман Андрійовичстарший тренер (чоловіки)
  Прокунин Андрій Вікторовичстарший тренер (жінки)
  Шамрай Григорій Івановичстарший тренер (жінки)
  Махлаєв Володимир Анатолійовичстарший тренер (жінки)
  Лесніков Валерій Сергійовичстарший тренер (жінки)
  Біланенко Олександр Вікторовичстарший тренер (жінки)
  Марунчак Ігор Анатолійовичтренер-лікар (жінки)
  Іванченко Сергій Олександровичтренер-масажист (чоловіки)
  Зубань Микола Віталійовичтренер-масажист (чоловіки)
  Гуменяк Михайло Миколайовичтренер-масажист (жінки)
  Пухов Дмитро Вікторовичтренер-масажист (жінки)
  Михайленко Сергійсервісмен
  Віролайнен Романсервісмен
  Медвєдєв Дмитросервісмен
  Отченаш Душансервісмен
  Юніорська збірна
  Кравченко Олександр Володимировичстарший тренер
  Лейбюк Роман Васильовичстарший тренер
  Ворчак Олександр Васильовичтренер
  Якименко Ігор Сергійовичтренер
  Юнацька збірна
  Бутко Володимир Петровичстарший тренер
  Петренко Олексій Миколайовичстарший тренер
  Хвостенко Оксана Юріївнатренер
  Солодовник Сергій Івановичтренер
  Збірна
  Чоловіки   Жінки
Доценко Андрій
Дудченко Антон
Кільчицький Віталій
Лесюк Тарас
Підручний Дмитро
Прима Артем
Семенов Сергій
Тищенко Артем
Ткаленко Руслан
Труш Віталій
Цимбал Богдан
Абрамова Ольга
Бєлкіна Надія
Блашко Дар'я
Бондар Яна
Джима Юлія
Дмитренко Валерія
Дмитренко Христина
Журавок Юлія
Кип'яченкова Любов
Кривонос Анна
Кручова Марія
Меркушина Анастасія
Підгрушна Олена
Семеренко Валентина
Семеренко Віта
  Юнацька збірна
  Чоловіки   Жінки
Боровик Роман
Бочок Арсен
Грущак Дмитро
Заровний Максим
Кінаш Степан
Кришталь Сергій
Мандзин Віталій
Романчіч Владислав
Городна Юлія
Дідоренко Анастасія
Костюк Юлія
Продан Тетяна
Скрипко Ганна
Скрябіна Дар'я
Стебліна Лілія
Чалик Дарина
  Юніорська збірна
  Чоловіки   Жінки
Бригадир Руслан
Демиденко Віталій
Івченко Євген
Кошовець Владислав
Ничипоренко Микола
Пономаренко Олександр
Ситник Юрій
Телень Сергій
Коваленко Ганна
Коваленко Оксана
Рижих Вікторія
Свинаренко Катерина
Сігеті Оксана
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 894
2 Ліза Віттоцці 852
3 Анастасія Кузьміна 844
4 Марте Олсбю Ройселанд 834
5 Ганна Еберґ 681
6 Кайса Мякяряйнен 657
7 Пауліна Фіалкова 649
8 Деніз Херрманн 568
9 Моніка Хойніш 557
10 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 539
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.17
Артем Прима 5.17

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Лизу Виттоцци
vote
245
За Доротею Вирер
vote
244
Я болею только за украинских спортсменов
vote
60
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
29
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Франція  Мартен Фуркад
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Юлія Джима
Україна  Катерина Бех
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Валентина Семеренко
Словаччина  Пауліна Фіалкова
Гренландія  Астрі Слеттемарк
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна

interview

2019-03-23
Коментарі. Холменколлен, переслідування у чоловіків

2019-03-23
Коментарі. Холменколлен, переслідування у жінок

2019-03-20
Лів-Грет Шелбрейд: Фуркад - теж жива людина, постійно бути лідером неможливо

2019-03-19
Володимир Бринзак: Мені не соромно за те, що ми робимо

2019-03-17
Домінік Віндіш: Для нас ЧС в Антхольці - як Олімпіада. Ексклюзив з чемпіонами

2019-03-17
Дмитро Підручний: Іноді важко було не те що мішень - навіть установку вицілити