Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
Тарас Лесюк
Тарас Лесюк
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   13:13
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 09:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Обергоф - 1998/1999


   1999-01-08 Кубок світу, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Лів-Грет Шелбрейд 10 1+1 2 24:23.8 0.0
2 Олена Зубрилова 37 0+0 0 24:40.5 +16.7
3 Надія Таланова 43 0+1 1 24:58.0 +34.2
4 Уші Дізл 11 2+1 3 24:59.0 +35.2
5 Катерина Дафовська 33 0+1 1 25:24.1 +1:00.3
6 Наталі Сантер 30 1+1 2 25:34.4 +1:10.6
7 Андрея Генкель 18 0+1 1 25:39.7 +1:15.9
8 Маґдалена Ґвіздонь 27 0+1 1 25:41.0 +1:17.2
9 Пеггі Вагенфюр 41 0+1 1 25:45.3 +1:21.5
10 Тамамі Танака 63 0+0 0 25:47.3 +1:23.5
11 Гун-Маргіт Андреассен 28 0+0 0 25:48.4 +1:24.6
12 Анна Браянд 61 0+1 1 25:53.5 +1:29.7
13 Магдалена Форсберг 8 0+4 4 25:57.3 +1:33.5
14 Ніна Лемеш 57 0+1 1 25:59.4 +1:35.6
15 Альбіна Ахатова 12 2+0 2 26:02.9 +1:39.1
16 Дельфіна Бурлет 31 0+1 1 26:03.2 +1:39.4
17 Анн-Елен Скьелбрейд 21 0+3 3 26:03.9 +1:40.1
18 Мартіна Халінарова 51 0+2 2 26:04.0 +1:40.2
19 Симона Грайнер-Петтер 39 2+2 4 26:05.7 +1:41.9
20 Єва Хакова 20 0+1 1 26:08.1 +1:44.3
21 Тетяна Водоп'янова 36 1+1 2 26:08.2 +1:44.4
22 Люсія Ларісі 34 0+2 2 26:24.4 +2:00.6
23 Каті Шваб 22 1+2 3 26:25.2 +2:01.4
24 Олена Волковець 58 0+2 2 26:30.7 +2:06.9
25 Анна Спрунг 47 2+0 2 26:31.7 +2:07.9
26 Павліна Філіпова 6 3+2 5 26:33.0 +2:09.2
27 Ріоко Таканаші 29 1+2 3 26:33.2 +2:09.4
28 Хіромі Суга 50 2+0 2 26:35.8 +2:12.0
29 Корінн Ніогре 25 3+1 4 26:39.4 +2:15.6
30 Ірена Цеснекова 62 0+0 0 26:39.9 +2:16.1
31 Мамі Шіндо 17 0+3 3 26:41.9 +2:18.1
32 Гро-Маріт Істад-Крістінсен 5 2+2 4 26:42.0 +2:18.2
33 Галина Куклєва 32 2+1 3 26:43.4 +2:19.6
34 Світлана Парамигіна 13 2+1 3 26:44.7 +2:20.9
35 Сона Міхокова 69 2+1 3 26:47.0 +2:23.2
36 Олена Петрова 24 2+2 4 26:47.6 +2:23.8
37 Ірина Тананайко 42 0+1 1 26:50.9 +2:27.1
38 Агата Сужка 46 2+2 4 26:52.2 +2:28.4
39 Радка Попова 40 1+1 2 26:55.3 +2:31.5
40 Наталія Морщакіна 72 0+1 1 26:59.3 +2:35.5
41 Сюзанна Бекеш 3 0+0 0 27:02.5 +2:38.7
42 Мішель Коллард 59 0+2 2 27:04.1 +2:40.3
43 Еммануель Кларет 77 1+2 3 27:04.3 +2:40.5
44 Світлана Ішмуратова 1 2+3 5 27:08.3 +2:44.5
45 Ірена Томсова 44 0+1 1 27:10.2 +2:46.4
46 Маргарита Дулова 52 2+1 3 27:13.9 +2:50.1
47 Сержід Пальхубер 38 0+1 1 27:19.8 +2:56.0
48 Анна Мурінова 4 1+1 2 27:23.3 +2:59.5
49 Мартіна Цельнер 55 1+3 4 27:24.7 +3:00.9
50 Ольга Ромасько 67 0+5 5 27:25.0 +3:01.2
51 Олена Дубок 15 0+3 3 27:35.3 +3:11.5
52 Мартіна Альберт 53 2+0 2 27:44.2 +3:20.4
53 Міє Такеда 76 3+1 4 27:45.6 +3:21.8
54 Наталія Риженкова 7 2+2 4 27:55.5 +3:31.7
55 Марсела Павковчекова 74 1+3 4 27:58.4 +3:34.6
56 Анна Стера-Кустуц 9 2+3 5 28:01.0 +3:37.2
57 Ольга Назарова 78 3+2 5 28:01.8 +3:38.0
58 Адріанна Бабік 64 1+2 3 28:07.8 +3:44.0
59 Урска Долінар 75 1+1 2 28:08.4 +3:44.6
60 Оксана Хвостенко 65 1+1 2 28:13.9 +3:50.1
61 Галина Автаева 60 1+2 3 28:15.9 +3:52.1
62 Матейка Мохоріч 70 2+0 2 28:20.6 +3:56.8
63 Оуті Кеттунен 14 3+0 3 28:25.8 +4:02.0
64 Флоранс Баверель-Робер 16 0+3 3 28:27.0 +4:03.2
65 Тадея Бранкович 56 1+1 2 28:28.1 +4:04.3
66 Ірина Нікульчіна 68 3+4 7 28:31.3 +4:07.5
67 Катержина Голубцова 19 1+3 4 28:31.7 +4:07.9
68 Єва Тофалві 35 2+3 5 28:37.2 +4:13.4
69 Крістель Грос 49 2+3 5 28:43.0 +4:19.2
70 Адіна Сотропа 54 0+2 2 28:45.8 +4:22.0
71 Христина Броунеус 2 1+3 4 28:50.0 +4:26.2
72 Лів-Кьерсті Ейкланд 23 3+2 5 28:51.9 +4:28.1
73 Радка Доскоцілова 79 1+2 3 28:54.0 +4:30.2
74 Бернадетт Діра 45 1+1 2 29:52.0 +5:28.2
75 Лариса Тимчина 26 2+4 6 38:02.5 +13:38.7
DNS Янет Кляйн 66 0 DNS
DNS Магдалена Гржива 71 0 DNS
DNS Тетяна Рудь 73 0 DNS
DNF Олена Горохова 48 0 DNF
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 904
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 570
10 Моніка Хойніш 567
Весь рейтинг
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

Поставити / подивитись оцінки
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
264
За Лизу Виттоцци
vote
264
Я болею только за украинских спортсменов
vote
69
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
32
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Україна  Валентина Семеренко
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Катерина Бех
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Пауліна Фіалкова
Україна  Анастасія Меркушина

Інші профайли

2019-05-30
Тарас Лесюк: Цей колектив надихає та мотивує

2019-05-28
Сергій Ружицький: Після перемоги Підручного на ЧС пив вдома спиртягу і плакав

2019-05-27
Віталій Труш: Так просто результати не приходять

2019-05-27
Руслан Бригадир: Приємно працювати з такими спортсменами-професіоналами

2019-05-25
Артем Прима: Я вірю у різні життєві мудрості

2019-05-24
Богдан Цимбал: Біатлон - це школа виживання