Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 788
2 Кантен Фійон-Майє 712
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 690
4 Тар'єй Бьо 623
5 Сімон Дестьйо 576
6 Олександр Лоґінов 570
7 Емільєн Жаклен 547
8 Бенедікт Долль 512
9 Йоханнес Дале 506
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 439
Весь рейтинг
останнє фото
Дмитро Підручний
Дмитро Підручний
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   11:36
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 11:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Чоловіки

Наступна трансляція

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 11:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Чоловіки

2020-02-26
11:50 - 13:00
2020-02-26
12:00 - 12:45
2020-02-27
00:00 - 01:00
Час київський

Всі трансляції



Профайли біатлоністів


Пошук:    

50 TOPVALDIEV Azizbek Азизбек Топвалдієв Узбекистан 50
240 YUNUSOV Alikber Алікберов Юнусов Узбекистан 240
135 DREEVA Anna Анна Дреєва Узбекистан 135
99 TIMOFEEVA Anna Анна Тимофеєва Узбекистан 99
425 YUNUSOV Anuzar Анузар Юнусов Узбекистан 425
106 RUSANOVA Viktoriya Вікторія Русанова Узбекистан 106
149 SLASTYON Vitaliy Віталій Сластьон Узбекистан 149
142 IMOMHUSANOVA Dilafruz Ділафруз Імомхусанова Узбекистан 142
139 ABDURAKHMONOV Dilmurod Ділмурод Абдурахмонов Узбекистан 139
58 TARASOV Dmitriy Дмитро Тарасов Узбекистан 58
149 MAMEDOVA Zarema Зарема Мамедова Узбекистан 149
148 AHMADBOEV Ikrom Ікром Ахмадбоєв Узбекистан 148
244 HODJIBAYEV Murod Мурод Ходжібаев Узбекистан 244
111 UMMATOV Nozim Нозім Умматов Узбекистан 111
182 KHMELEVSKIY Oleg Олег Хмелевський Узбекистан 182
233 ISLAMOV Raim Раім Ісламов Узбекистан 233
398 NASIROV Ruslan Руслан Насиров Узбекистан 398
192 SAIDOV Khasan Хасан Саїдов Узбекистан 192
164 ZOYIROVA Khilola Хілола Зоірова Узбекистан 164
129 MAMEDOVA Evelina Евеліна Мамедова Узбекистан 129
91 TILLAEV Jamshid Ямшід Тілаєв Узбекистан 91


Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 719
2 Ганна Еберґ 613
3 Тіріль Екхофф 607
4 Марте Олсбю Ройселанд 597
5 Деніз Херрманн 571
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 461
7 Пауліна Фіалкова 445
8 Жюлья Сімон 441
9 Жустін Бреза 433
10 Франциска Пройсс 411
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 6.06
Дмитро Підручний 5.74

vote
Итоги ЧМ-2020 для сборной Украины на ваш взгляд:
 
Могли лучше - упустили пару медальных шансов
vote
34
Я ничего не ждал от этого чемпионата
vote
15
Есть медаль - чемпионат успешен
vote
12
Плохо - никто не вышел на пик формы
vote
6
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-23
Артем Прима: Розраховував, що в одній з гонок посміхнеться удача

2020-02-23
Юрай Санітра: До мас-старту готувалися серйозно

2020-02-23
Олена Підгрушна: Є осад від непройденого останнього штрафного кола

2020-02-23
Коментарі. Антхольц, жіночий мас-старт

2020-02-22
Коментарі. Антхольц, чоловіча естафета

2020-02-22
Руслан Ткаленко: Самопочуття було не дуже добрим