Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 913
2 Мартен Фуркад 911
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Тар'єй Бьо 740
5 Емільєн Жаклен 726
6 Сімон Дестьйо 672
7 Олександр Лоґінов 629
8 Бенедікт Долль 613
9 Йоханнес Дале 576
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 566
Весь рейтинг
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   12:10
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Літній чемпіонат України, Чернігів
2020-09-22 00:00 (CET)
Спринт 7.5 км, Жінки (л / р)

Час київський

Всі трансляції


Розклад біатлонних змагань сезону 2020/2021

   Час вказано центрально-європейський (CET). У Києві + 1:00, в Москві + 2:00.
Інший сезон:  
   Чемпіонат світу
   Поклюка
   Змішана естафета    2021-02-10   15:00
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-02-12   14:30
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-02-13   14:30
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2021-02-14   13:15
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2021-02-14   15:30
   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки    2021-02-16   12:05
   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки    2021-02-17   14:30
   Одиночна змішана естафета    2021-02-18   15:15
   Естафета 4х6 км, Жінки    2021-02-20   11:45
   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки    2021-02-20   15:00
   Мас-старт 12.5 км, Жінки    2021-02-21   12:30
   Мас-старт 15 км, Чоловіки    2021-02-21   15:15
 
   Чемпіонат Європи
   Душники-Здруй
   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки    2021-01-27   11:00
   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки    2021-01-27   14:15
   Одиночна змішана естафета    2021-01-28   11:00
   Змішана естафета    2021-01-28   13:00
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-01-30   11:00
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-01-30   14:00
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2021-01-31   10:30
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2021-01-31   13:00
 
   Літній чемпіонат України
   Чернігів
   Спринт 10 км, Чоловіки (л / р)    2020-09-22   09:30
   Спринт 7.5 км, Жінки (л / р)    2020-09-22   11:30
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки (л / р)    2020-09-23   12:15
   Гонка переслідування 10 км, Жінки (л / р)    2020-09-23   14:15
   Мас-старт 15 км, Чоловіки    2020-09-25   09:15
   Мас-старт 12.5 км, Жінки    2020-09-25   10:55
   Змішана естафета    2020-09-26   09:15
 
   Кубок світу
   Естерсунд
   Спринт 10 км, Чоловіки    2020-12-03   13:30
   Спринт 7.5 км, Жінки    2020-12-03   16:30
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2020-12-05   13:20
   Естафета 4х6 км, Жінки    2020-12-05   15:15
   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки    2020-12-06   12:45
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2020-12-06   15:45
   Хохфільцен
   Спринт 7.5 км, Жінки    2020-12-11   11:30
   Спринт 10 км, Чоловіки    2020-12-11   14:20
   Естафета 4х6 км, Жінки    2020-12-12   11:45
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2020-12-12   14:45
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2020-12-13   11:45
   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки    2020-12-13   14:00
   Аннесі - Ле-Гран-Борнан
   Спринт 10 км, Чоловіки    2020-12-17   14:15
   Спринт 7.5 км, Жінки    2020-12-18   14:15
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2020-12-19   13:00
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2020-12-19   15:00
   Мас-старт 15 км, Чоловіки    2020-12-20   12:00
   Мас-старт 12.5 км, Жінки    2020-12-20   14:15
   Обергоф
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-01-07   14:15
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-01-08   14:15
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2021-01-09   12:45
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2021-01-09   14:45
   Змішана естафета    2021-01-10   11:30
   Одиночна змішана естафета    2021-01-10   14:40
   Рупольдінг
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-01-13   14:30
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-01-14   14:30
   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки    2021-01-15   14:30
   Естафета 4х6 км, Жінки    2021-01-16   14:45
   Мас-старт 15 км, Чоловіки    2021-01-17   12:30
   Мас-старт 12.5 км, Жінки    2021-01-17   15:00
   Антхольц-Антерсельва
   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки    2021-01-21   14:15
   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки    2021-01-22   13:15
   Мас-старт 12.5 км, Жінки    2021-01-23   13:10
   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки    2021-01-23   15:05
   Естафета 4х6 км, Жінки    2021-01-24   12:00
   Мас-старт 15 км, Чоловіки    2021-01-24   14:45
   Пекін
   Естафета 4х6 км, Жінки    2021-02-26   09:15
   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки    2021-02-27   09:15
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-02-28   06:35
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-02-28   09:30
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2021-03-01   09:15
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2021-03-01   11:15
   Нове-Мєсто
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-03-11   17:30
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-03-12   17:30
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2021-03-13   14:45
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2021-03-13   17:15
   Змішана естафета    2021-03-14   10:25
   Одиночна змішана естафета    2021-03-14   13:45
   Холменколлен
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-03-18   15:30
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-03-19   15:30
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2021-03-20   12:15
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2021-03-20   15:15
   Мас-старт 12.5 км, Жінки    2021-03-21   13:00
   Мас-старт 15 км, Чоловіки    2021-03-21   15:30
 
   Кубок IBU
   Мартел-валь-Мартелло
   Супер спринт кваліфікація, Чоловіки    2020-12-17   10:30
   Супер спринт финал, Чоловіки    2020-12-17   12:30
   Супер спринт кваліфікація, Жінки    2020-12-17   14:30
   Супер спринт фінал, Жінки    2020-12-17   16:30
   Спринт 10 км, Чоловіки    2020-12-19   11:00
   Спринт 7.5 км, Жінки    2020-12-19   14:00
   Мас-старт - 60, 15 км, Чоловіки    2020-12-20   10:00
   Мас-старт - 60, 12,5 км, Жінки    2020-12-20   12:30
   Арбер
   Індивідуальна гонка коротка, 12,5 км, Жінки    2021-01-09   11:00
   Індивідуальна гонка коротка, 15 км, Чоловіки    2021-01-09   14:00
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-01-10   10:00
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-01-10   13:00
   Ленцерхайде
   Одиночна змішана естафета    2021-01-14   11:00
   Змішана естафета    2021-01-14   13:00
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-01-15   11:00
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-01-15   14:00
   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки    2021-01-16   10:00
   Гонка переслідування 10 км, Жінки    2021-01-16   12:30
   Брезно–Осрблі
   Супер спринт кваліфікація, Чоловіки    2021-02-04   10:30
   Супер спринт финал, Чоловіки    2021-02-04   12:30
   Супер спринт кваліфікація, Жінки    2021-02-04   14:30
   Супер спринт фінал, Жінки    2021-02-04   16:30
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-02-06   10:00
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-02-06   13:00
   Ріднаун-валь-Ріданна
   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки    2021-03-06   11:00
   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки    2021-03-06   14:30
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-03-07   11:00
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-03-07   14:00
   Одиночна змішана естафета    2021-03-10   11:00
   Змішана естафета    2021-03-10   13:30
   Спринт 10 км, Чоловіки    2021-03-12   11:00
   Спринт 7.5 км, Жінки    2021-03-12   14:00
   Мас-старт - 60, 15 км, Чоловіки    2021-03-13   10:00
   Мас-старт - 60, 12,5 км, Жінки    2021-03-13   12:30
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 793
2 Тіріль Екхофф 786
3 Деніз Херрманн 745
4 Ганна Еберґ 741
5 Марте Олсбю Ройселанд 597
6 Франциска Пройсс 573
7 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 554
8 Жюлья Сімон 551
9 Жустін Бреза 547
10 Ліза Віттоцці 528
Весь рейтинг
Оцінки в останній гонці
Анастасія Меркушина 6.42
Валентина Семеренко 6.29
Віта Семеренко 6.08

Поставити / подивитись оцінки
Итоги ЧМ-2020 для сборной Украины на ваш взгляд:
 
Могли лучше - упустили пару медальных шансов
vote
104
Есть медаль - чемпионат успешен
vote
59
Я ничего не ждал от этого чемпионата
vote
49
Плохо - никто не вышел на пик формы
vote
22
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

Інші профайли

2020-09-22
Олександра Меркушина: Ми з татом поставили одну ціль: перейти на новий рівень

2020-09-22
Олена Підгрушна: У сьогоднішній гонці я стиснула зуби і боролася сама із собою

2020-09-22
Богдан Цимбал: Ми тренуємось заради результатів

2020-09-22
Сергій Семенов: Сьогодні мій стан не найкращий

2020-09-22
Артем Прима: Це просто контрольний старт, в якому потрібно було взяти участь

2020-08-30
Тарас Лесюк: Я не відчуваю, що наша підготовка в якомусь напрямку дає збій