Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 955
2 Стурла Легрейд 922
3 Тар'єй Бьо 763
4 Кантен Фійон-Майє 752
5 Йоханнес Дале 749
6 Себастьян Самуельссон 700
7 Емільєн Жаклен 687
8 Мартін Понсілуома 608
9 Арнд Пайффер 600
10 Лукас Хофер 590
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   06:49
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Нове-Мєсто
2021-03-11 17:30 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Нове-Мєсто
2021-03-11 17:30 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

2021-03-11
18:10 - 19:50
2021-03-11
18:20 - 19:50
2021-03-11
18:25 - 20:00
2021-03-11
18:30 - 19:50
2021-03-11
21:00 - 22:00
2021-03-11
22:55 - 00:25
2021-03-12
12:35 - 14:05
Час київський

Всі трансляції


Наша команда в сезоні 2020/2021 рр.

  Склад президії
Бринзак Володимир МихайловичПрезидент ГО "Федерація біатлону України", віце-президент НОК України
Томенко Микола ВолодимировичПочесний президент ГО "Федерація біатлону України"
Корж Віктор ПетровичПерший віце-президент ГО "Федерація біатлону України", Голова ФСТ «Динамо» України
Бєлашов Сергій ВолодимировичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Директор ГО "Полтавська обласна федерація біатлону"
Голуб Руслан ТарасовичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", голова Київського обласного осередку ГО "Федерація біатлону України", Генеральний директор групи компаній "ТАК"
Дериземля Андрій ВасильовичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради
Карленко Василь ПавловичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Провідний тренер з біатлону, професор Національного університету фізичного виховання і спорту України
Линник Анатолій ІвановичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Президент ГО “Сумська обласна громадська організація Федерації біатлону України”
Бондарук Роман РомановичГенеральний секретар ГО “Федерація біатлону України”
Грабовецький Мирослав МихайловичВиконавчий директор ГО “Федерація біатлону України”
Деркач В’ячеслав ВасильовичДиректор Державного центру олімпійської підготовки з біатлону
Клочан Владислав АндрійовичОфіційний представник компанії PЕАК в Україні
Колупаєв Євгеній ФедоровичДержавний тренер з біатлону
Лемеш Ніна ПетрівнаДиректор департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Люборенко Олексій АндрійовичВиконавчий директор Київського обласного осередку ГО “Федерація біатлону України”
Полюга Роман СтепановичГолова Львівської обласної Федерації біатлону
Савін Євген ЄвгеновичПрезидент Федерації біатлону Харківської області
Щур Віктор МихайловичПрезидент Тернопільської обласної ГО “Федерація біатлону Тернопільської області”
  Тренерський склад
  Основна збірна
  Колупаєв Євген Федоровичдержавний тренер
  Воропаєв Ігор Семеновичначальник команди
  Очігава Оксана Валеріївнаначальник команди
  Карленко Василь Павловичпровідний тренер збірної команди України з наукової роботи
  Седнєв Сергій Анатолійовичпровідний тренер збірної команди України
  Мартинова Тамара Іванівнастарший тренер збірної команди України
  Ястребов Микола Івановичтренер-адміністратор
  Кретинина Алеся Сергіївнатренер-адміністратор
  Санітра Юрайстарший тренер
  Кравченко Олексій Олександровичстарший тренер
  Прима Роман Олексійовичстарший тренер
  Кравченко Олександр Володимировичстарший тренер
  Біланенко Олександр Вікторовичстарший тренер
  Ященко Ігор Леонідовичстарший тренер
  Меркушин Олег Валерійовичтренер
  Трипольський Віталій Всеволодовичтренер-лікар
  Братков Богдан Павловичтренер-лікар
  Гуменяк Михайло Миколайовичтренер-масажист
  Пухов Дмитро Вікторовичтренер-масажист
  Михайленко Сергій Сергійовичсервісмен
  Бобков Дмитро Сергійовичсервісмен
  Білосюк Іван Петровичсервісмен
  Команда Б
Лопухов Ілля Миколайовичстарший тренер
Зоц Микола Миколайовичстарший тренер
Лєсніков Валерій Сергійовичстарший тренер
Івасенко Дмитро Володимировичстарший тренер
Якименко Ігор Сергійовичстарший тренер
Зубань Микола Віталійовичтренер-масажист
Соловйов Дмитро Євгенійовичтренер-масажист
Тимченко Андрій Віталійовичтренер-лікар
  Юніорська збірна
Махлаєв Володимир Анатолійовичтренер
Лейбюк Роман Васильовичтренер
Спіцин Віктор Єпіфановичтренер
Шевченко Валентина Євгенійовнатренер
Муринюк Альона Вікторівнатренер-масажист
Панчковський К.С.тренер-лікар
  Юнацька збірна
  Збірна
  Чоловіки   Жінки
Дудченко Антон
Лесюк Тарас
Підручний Дмитро
Прима Артем
Семенов Сергій
Тищенко Артем
Ткаленко Руслан
Цимбал Богдан
Бех Катерина
Блашко Дар'я
Джима Юлія
Журавок Юлія
Меркушина Анастасія
Підгрушна Олена
Семеренко Валентина
Семеренко Віта
  Команда Б
  Чоловіки   Жінки
Боровик Роман
Бригадир Руслан
Доценко Андрій
Насико Денис
Телень Сергій
Труш Віталій
Бєлкіна Надія
Городна Олена
Городна Юлія
Кривонос Анна
Меркушина Олександра
Москаленко Оксана
Рассказова Анастасія
  Юніорська збірна
  Чоловіки   Жінки
Грущак Дмитро
Івченко Євген
Кінаш Степан
Козак Марк
Кришталь Сергій
Мандзин Віталій
Співак Артем
Кип'яченкова Любов
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Тіріль Екхофф 923
2 Марте Олсбю Ройселанд 843
3 Ганна Еберґ 798
4 Франциска Пройсс 712
5 Доротея Вірер 686
6 Ліза-Тереза Хаузер 682
7 Анаїс Шевальє-Буше 588
8 Дінара Алімбекова 561
9 Маркета Давідова 554
10 Деніз Херрманн 551
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 7.67
Артем Тищенко 7.53

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
165
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
140
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
104
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
76
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-03-08
Дар'я Блашко: Стрільбище в Нове Мєсто змушує працювати на 200 відсотків

2021-03-07
Дмитро Підручний: Був впевнений у собі, у своїй стрільбі

2021-03-07
Коментарі. Нове-Мєсто (VІІI), чоловіча гонка переслідування

2021-03-07
В’ячеслав Деркач: Планується, що уся команда А приїде в Буковель

2021-03-07
Коментарі. Нове-Мєсто (VІІI), жіноча гонка переслідування

2021-03-06
Коментарі. Нове-Мєсто (VІІI), чоловічий спринт