Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 507
2 Кантен Фійон-Майє 436
3 Сімон Дестьйо 435
4 Тар'єй Бьо 391
5 Олександр Лоґінов 390
6 Емільєн Жаклен 380
7 Йоханнес-Тінґнес Бьо 374
8 Бенедікт Долль 330
9 Ерленн Б'єнтеґор 326
10 Йоханнес Дале 322
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима
Артем Прима
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:19
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Поклюка
2020-01-23 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Поклюка
2020-01-23 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

2020-01-23
14:55 - 17:10
2020-01-23
15:00 - 17:00
2020-01-23
15:05 - 17:20
2020-01-23
15:07 - 16:54
2020-01-23
17:10 - 19:00
2020-01-23
19:35 - 20:20
2020-01-23
21:10 - 23:10
2020-01-24
02:42 - 04:17
Час київський

Всі трансляції


Наша команда в сезоні 2019/2020 рр.

  Склад президії
Бринзак Володимир МихайловичПрезидент ГО "Федерація біатлону України", віце-президент НОК України
Томенко Микола ВолодимировичПочесний президент ГО "Федерація біатлону України"
Корж Віктор ПетровичПерший віце-президент ГО "Федерація біатлону України", Голова ФСТ «Динамо» України
Бєлашов Сергій ВолодимировичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Директор ГО "Полтавська обласна федерація біатлону"
Голуб Руслан ТарасовичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", голова Київського обласного осередку ГО "Федерація біатлону України", Генеральний директор групи компаній "ТАК"
Дериземля Андрій ВасильовичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради
Карленко Василь ПавловичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Провідний тренер з біатлону, професор Національного університету фізичного виховання і спорту України
Линник Анатолій ІвановичВіце-президент ГО "Федерація біатлону України", Президент ГО “Сумська обласна громадська організація Федерації біатлону України”
Бондарук Роман РомановичГенеральний секретар ГО “Федерація біатлону України”
Грабовецький Мирослав МихайловичВиконавчий директор ГО “Федерація біатлону України”
Деркач В’ячеслав ВасильовичДиректор Державного центру олімпійської підготовки з біатлону
Клочан Владислав АндрійовичОфіційний представник компанії PЕАК в Україні
Колупаєв Євгеній ФедоровичДержавний тренер з біатлону
Лемеш Ніна ПетрівнаДиректор департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Люборенко Олексій АндрійовичВиконавчий директор Київського обласного осередку ГО “Федерація біатлону України”
Полюга Роман СтепановичГолова Львівської обласної Федерації біатлону
Савін Євген ЄвгеновичПрезидент Федерації біатлону Харківської області
Щур Віктор МихайловичПрезидент Тернопільської обласної ГО “Федерація біатлону Тернопільської області”
  Тренерський склад
  Основна збірна
  Колупаєв Євген Федоровичдержавний тренер
  Татаренко Валерій Миколайовичначальник команди
  Воропаєв Ігор Семеновичначальник команди
  Карленко Василь Павловичпровідний тренер збірної команди України з наукової роботи
  Седнєв Сергій Анатолійовичпровідний тренер збірної команди України
  Мартинова Тамара Іванівнапровідний тренер збірної команди України
  Очігава Оксана Валеріївнатренер-адміністратор
  Ястребов Микола Івановичтренер-адміністратор
  Кретинина Алеся Сергіївнатренер-адміністратор
  Санітра Юрайстарший тренер (чоловіки)
  Кравченко Олексій Олександровичстарший тренер (чоловіки)
  Ященко Ігор Леонідовичстарший тренер (чоловіки)
  Лесніков Валерій Сергійовичстарший тренер (жінки)
  Махлаєв Володимир Анатолійовичстарший тренер (жінки)
  Шамрай Григорій Івановичстарший тренер (жінки)
  Меркушин Олег Валерійовичстарший тренер (жінки)
  Біланенко Олександр Вікторовичстарший тренер (жінки)
  Лопухов Ілля Миколайовичстарший тренер (жінки)
  Шевченко Валентина Євгенійовнастарший тренер (жінки)
  Братков Богдан Павловичтренер-лікар (чоловіки)
  Тимченко Андрій Віталійовичтренер-лікар (жінки)
  Іванченко Сергій Олександровичтренер-масажист (чоловіки)
  Гуменяк Михайло Миколайовичтренер-масажист (жінки)
  Пухов Дмитро Вікторовичтренер-масажист (жінки)
  Михайленко Сергійсервісмен
  сервісмен
  сервісмен
  сервісмен
  Команда Б
Прима Роман Олексійовичстарший тренер (чоловіки)
Паніткін Микола Васильовичстарший тренер (жінки)
Зубань Микола Віталійовичтренер-масажист
  Юніорська збірна
Кравченко Олександр Володимировичстарший тренер
Лейбюк Роман Васильовичстарший тренер
Хвостенко Оксана Юріївнастарший тренер
Петренко Олексій Миколайовичстарший тренер
Івасенко Дмитро Володимировичтренер
Муринюк Альона Вікторівнатренер-масажист
  Юнацька збірна
Бутко Володимир Петровичстарший тренер
Якименко Ігор Сергійовичстарший тренер
Спіцин Віктор Єпіфановичтренер
Калько В’ячеслав Васильовичтренер
Свістюля Микола Олександровичтренер
  Збірна
  Чоловіки   Жінки
Дудченко Антон
Лесюк Тарас
Підручний Дмитро
Прима Артем
Семенов Сергій
Тищенко Артем
Ткаленко Руслан
Труш Віталій
Цимбал Богдан
Абрамова Ольга
Бєлкіна Надія
Бех Катерина
Блашко Дар'я
Джима Юлія
Журавок Юлія
Кривонос Анна
Меркушина Анастасія
Москаленко Оксана
Підгрушна Олена
Рассказова Анастасія
Семеренко Валентина
Семеренко Віта
  Команда Б
  Чоловіки   Жінки
Бригадир Руслан
Кошовець Владислав
Дмитренко Христина
Кип'яченкова Любов
Коваленко Ганна
  Юніорська збірна
  Чоловіки   Жінки
Боровик Роман
Грущак Дмитро
Івченко Євген
Ничипоренко Микола
Пономаренко Олександр
Романчіч Владислав
Ситник Юрій
Телень Сергій
Городна Юлія
Дідоренко Анастасія
Свинаренко Катерина
Стебліна Лілія
  Юнацька збірна
  Чоловіки   Жінки
Горбащенко Владислав
Завада Євген
Кінаш Степан
Кришталь Сергій
Лютий Сергій
Мандзин Віталій
Потапенко Богдан
Велігорська Аліна
Жуковська Вікторія
Продан Тетяна
Скрипко Ганна
Скрябіна Дар'я
Ткаченко Руслана
Усенко Олександра
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Тіріль Екхофф 501
2 Доротея Вірер 459
3 Ганна Еберґ 342
4 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 341
5 Жюлья Сімон 339
6 Деніз Херрманн 333
7 Пауліна Фіалкова 325
8 Марте Олсбю Ройселанд 314
9 Жустін Бреза 310
10 Кайса Мякяряйнен 281
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 7.15
Антон Дудченко 7.02
Сергій Семенов 5.79

vote
Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
 
Владислав Шалота + Яна Бондарь
vote
265
Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
vote
96
Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
vote
63
Все комментировали хорошо
vote
48
Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
vote
24
Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
vote
12
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Білорусь  Ірина Кривко
Франція  Мартен Фуркад
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-01-20
Оксана Москаленко: Головна мета - гідно виступити на ЮЧС

2020-01-20
Віталій Труш: Відчуваю, що можу додавати ходом

2020-01-20
Надія Бєлкіна: Відчуваю себе добре. Зараз головне не розгубити цю форму

2020-01-19
Артем Прима: Раніше я не сильно любив Рупольдинг

2020-01-19
Антон Дудченко: Етап в Рупольдингу для себе оцінюю на трієчку

2020-01-19
Коментарі. Рупольдинг, переслідування у чоловіків