Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 151
2 Сімон Дестьйо 135
3 Мартен Фуркад 131
4 Тар'єй Бьо 130
5 Матвій Єлисеєв 125
6 Олександр Лоґінов 123
7 Кантен Фійон-Майє 104
8 Емільєн Жаклен 96
9 Лукас Хофер 88
10 Ерленн Б'єнтеґор 88
Весь рейтинг
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   00:58
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Юніорський кубок IBU, Поклюка
2019-12-14 11:00 (CET)
Юніорки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Хохфільцен
2019-12-14 11:30 (CET)
Естафета 4х6 км, Жінки

2019-12-14
12:10 - 14:20
2019-12-14
12:20 - 13:51
2019-12-14
12:20 - 13:50
2019-12-15
02:38 - 04:09
2019-12-15
09:45 - 11:25
Час київський

Всі трансляції


Раубічі - 2019/2020


   2019-08-25 Літній чемпіонат світу, Юніори, Гонка переслідування, 10 км
Тут представлена повна статистика по гонці. Дані змінюються автоматично при виборі потрібних параметрів зі списків. Для підсвічування спортсменів з вашої країни виберіть її зі списку або натисніть на прапор будь-якого з спортменов.

1 Дмитро Лазовський 21:44.6 0.0
2 Кирил Бажин 21:57.3 +12.7
3 Олександр Мухін 22:02.4 +17.8
4 Мікулаш Карлік 22:05.6 +21.0
5 Вадим Істамгулов 22:07.6 +23.0
6 Микита Лобастов 22:08.9 +24.3
7 Марцін Швайнош 22:09.7 +25.1
8 Георг Маріан Колтеа 22:22.2 +37.6
9 Вітеслав Хорніг 22:23.9 +39.3
10 Ігор Малиновський 22:25.0 +40.4
11 Томаш Микиска 22:35.5 +50.9
12 Руслан Бригадир 22:37.2 +52.6
13 Євген Івченко 22:45.2 +1:00.6
14 Кирило Тюрін 22:46.5 +1:01.9
15 Ілля Бурлаков 22:50.3 +1:05.7
16 Роман Чепижов 23:02.2 +1:17.6
17 Дастан Делдеш 23:04.3 +1:19.7
18 Міхал Нойманн 23:09.9 +1:25.3
19 Йокубас Мацкіне 23:10.1 +1:25.5
20 Едґарс Місе 23:12.5 +1:27.9
21 Зана Озтунч 23:15.2 +1:30.6
22 Владислав Романчіч 23:18.5 +1:33.9
23 Лукаш Балєчни 23:19.9 +1:35.3
24 Максим Фомін 23:20.7 +1:36.1
25 Олександр Мацкевіч 23:24.5 +1:39.9
26 Микола Дмітрієв 23:25.5 +1:40.9
27 Войцех Скоруса 23:26.6 +1:42.0
28 Лукаш Сідоровіч 23:31.2 +1:46.6
29 Йонас Маречек 23:31.6 +1:47.0
30 Андрій В’юхін 23:42.5 +1:57.9
31 Йозеф Кабрда 23:42.6 +1:58.0
32 Рауль Антоніо Флоре 23:46.2 +2:01.6
33 Степан Данілов 23:51.4 +2:06.8
34 Роман Боровик 23:55.6 +2:11.0
35 Олександр Пономаренко 23:55.6 +2:11.0
36 Бекентай Турлубеков 24:19.0 +2:34.4
37 Сезар Бове 24:20.8 +2:36.2
38 Лукаш Оттінгер 24:21.2 +2:36.6
39 Чу Ченью 24:23.6 +2:39.0
40 Микита Романов 24:26.4 +2:41.8
41 Халіл Ібрахім Йилмаз 24:34.7 +2:50.1
42 Лі Юн Мін 24:42.2 +2:57.6
43 Сома Дьоллої 24:45.2 +3:00.6
44 Юрій Ситник 24:54.8 +3:10.2
45 Крістін Стратан 24:55.3 +3:10.7
46 Ген Ювей 24:59.2 +3:14.6
47 Тадеуш Недза Кубінєц 25:09.5 +3:24.9
48 Петр Канскі 25:11.9 +3:27.3
49 Омар Ходжіч 25:14.4 +3:29.8
50 Уіл Якоб Росбо 25:45.5 +4:00.9
51 Сабахудін Растіч 25:54.8 +4:10.2
52 Денис Джековіч 25:57.7 +4:13.1
53 Енкхсайкхан Енкхбат 26:08.6 +4:24.0
54 Йоакім Уіл Росбо 26:19.1 +4:34.5
55 Петр Карел Ділен 27:42.4 +5:57.8
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 156
2 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 113
3 Марте Олсбю Ройселанд 112
4 Ганна Еберґ 101
5 Жюлья Сімон 95
6 Лєна Хеккі 93
7 Маркета Давідова 84
8 Лінн Перссон 84
9 Жустін Бреза 76
10 Світлана Міронова 74
Весь рейтинг
Оцінки в останній гонці
Дмитро Підручний 7.25
Антон Дудченко 6.89
Артем Прима 5.32
Руслан Ткаленко 5.15
Артем Тищенко 4.74

Поставити / подивитись оцінки
Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
 
Владислав Шалота + Яна Бондарь
vote
113
Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
vote
47
Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
vote
29
Все комментировали хорошо
vote
23
Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
vote
11
Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
vote
5
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України


Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

Інші профайли

2019-12-13
Юрай Санітра: Хлопці показали, що фізично ми готові боротися за хороший результат

2019-12-13
Артем Тищенко: Було важко стріляти через задишку

2019-12-13
Руслан Ткаленко: Після стійки був дуже розчарований

2019-12-13
Антон Дудченко: Задоволений собою, як на рубежі, так і на трасі

2019-12-13
Дмитро Підручний: Поспішив з одним пострілом і промазав

2019-12-13
Артем Прима: Було важко на дистанції через свіжий сніг і ранній номер