Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 788
2 Кантен Фійон-Майє 712
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 690
4 Тар'єй Бьо 623
5 Сімон Дестьйо 576
6 Олександр Лоґінов 570
7 Емільєн Жаклен 547
8 Бенедікт Долль 512
9 Йоханнес Дале 506
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 439
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   13:25
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 11:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Чоловіки

Наступна трансляція

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 11:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Чоловіки

2020-02-26
12:00 - 12:45
Час київський

Всі трансляції


Кубок світу з біатлону 2016/2017

Загальний Індивідуальна Спринт Переслідування Мас-старт Естафета Змішана
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Інший сезон:  
  Чоловіки   Жінки
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 162
2 Антон Шипулін 126
3 Ловелл Бейлі 117
4 Йоганнес-Тінґнес Бе 115
5 Ларс-Гельґе Біркеланн 103
6 Красимир Анев 99
7 Сергій Семенов 88
8 Беньямін Веґер 84
9 Уле-Ейнар Б'єрндален 83
10 Ондржей Моравець 78
11 Ерік Лессер 73
12 Міхал Крчмарж 72
13 Сімон Шемпп 68
14 Євгеній Ґаранічев 68
15 Бенедікт Долль 63
16 Кентен Фійон-Має 63
17 Володимир Чепелін 61
18 Сімон Едер 58
19 Максим Цвєтков 55
20 Фредрік Ліндстрем 54
21 Джуліан Ебергард 50
22 Арнд Пайффер 48
23 Сімон Фуркад 43
24 Жан-Ґійом Беатрікс 43
25 Данієль Мезотіч 41
26 Міхал Шлесінґр 39
27 Андрейс Расторґуєвс 38
28 Тім Берк 37
29 Домінік Віндіш 37
30 Флоріан Ґраф 34
Показати усіх ...
# Ім'я Очки
1 Лаура Дальмайєр 180
2 Ванесса Хінц 104
3 Алексія Рунґґальд’є 96
4 Ґабрієла Коукалова 96
5 Олена Підгрушна 84
6 Ольга Подчуфарова 77
7 Марен Хаммершмідт 76
8 Юлія Джима 75
9 Єва Пускарчікова 73
10 Марі Едер 73
11 Кайса Мякяряйнен 70
12 Ліза-Тереза Хаузер 69
13 Марі Дорен-Абер 67
14 Анаїс Шевальє 66
15 Жустін Бреза 63
16 Франциска Хільдебранд 59
17 Тетяна Акімова 59
18 Дар'я Юркевич 54
19 Анаїс Бескон 54
20 Надія Скардіно 49
21 Доротея Вірер 47
22 Моніка Хойніш 47
23 Дуня Здуц 44
24 Франциска Пройсс 43
25 Ганна Еберґ 43
26 Дар'я Домрачева 43
27 Катерина Аввакумова 40
28 Юлія Журавок 39
29 Марте Олсбю Ройселанд 39
30 С’юзан Данклі 38
Показати усіх ...
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 719
2 Ганна Еберґ 613
3 Тіріль Екхофф 607
4 Марте Олсбю Ройселанд 597
5 Деніз Херрманн 571
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 461
7 Пауліна Фіалкова 445
8 Жюлья Сімон 441
9 Жустін Бреза 433
10 Франциска Пройсс 411
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 6.02
Дмитро Підручний 5.71

vote
Женская эстафета: Вита или Валя?
 
Вита Семеренко
vote
82
Пусть бегут обе
vote
47
Валя Семеренко
vote
32
Эстафета без Виты и Вали
vote
22
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-23
Артем Прима: Розраховував, що в одній з гонок посміхнеться удача

2020-02-23
Юрай Санітра: До мас-старту готувалися серйозно

2020-02-23
Олена Підгрушна: Є осад від непройденого останнього штрафного кола

2020-02-23
Коментарі. Антхольц, жіночий мас-старт

2020-02-22
Коментарі. Антхольц, чоловіча естафета

2020-02-22
Руслан Ткаленко: Самопочуття було не дуже добрим