biathlon.com.ua
Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1110
2 Олександр Лоґінов 796
3 Кантен Фійон-Майє 761
4 Сімон Дестьйо 753
5 Арнд Пайффер 666
6 Зімон Едер 662
7 Мартен Фуркад 648
8 Антонен Ґіґонна 638
9 Тар'єй Бьо 599
10 Юліан Еберхард 584
Весь рейтинг
останнє фото
Дмитро Підручний
Дмитро Підручний
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:37
Турнір прогнозистів
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат України, Яворів
2019-03-20 00:00 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2019-03-21 16:30 (CET)
Спринт 7.5 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Уле-Айнар Бйорндален

  Персональні дані
Уле-Айнар Бйорндален, BJOERNDALEN Ole Einar

 Ще фотографії - 523

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Уле-Айнар Бйорндален
Ім'я  BJOERNDALEN Ole Einar
Країна
Норвегія
Дата народження  1974-01-27
Зріст  179
Вага  66
Місце народження  Драммен, Норвегія
Резиденція  Симстранда, Норвегія
Місце проживання  Тоблах (Італія) або Обертілліах (Австрія)
Освіта  Норвезька лижна академія
Мови  German, English, Norwegian, Italian
Професія  Спортсмен, тренер
Статус  Одружений. Дружина - Дар'я Домрачева. Донька Ксенія
Хобі  гірський велосипед, скелелазіння, Off-Road
Перший рік в біатлоні  1986
У збірній з  1993
Тренери  Joar Himle
Командний тренер  Зігфрід Мазе, Егіль Крістіансен
Клуб  Simostranda IL, Byåsen IL
Веб Сайт  www.oleeinarbjoerndalen.com
Гвинтівка  Anschütz
Лижі  Madshus
Рукавички  Swix
Окуляри  Casco
Лижні палки  Exel
Спонсори  Swix, Casco, Exel, Anschütz, Odlo, Madshus
Костюм  Odlo
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
      Біографія та інші дані
    Уле-Ейнар Б'єрндален - видатний норвезький біатлоніст, восьмикратний олімпійський чемпіон, найтитулованіший спортсмен в історії чемпіонатів світу з біатлону (20 перемог) . Чотири з чотирьох можливих перемог здобув Уле-Ейнар в біатлоні на зимових Олімпійських іграх 2002 року в Солт-Лейк-Сіті і став єдиним в світі абсолютним олімпійським чемпіоном з біатлону. Б'єрндален здобув 96 особистих перемог на етапах Кубка світу з біатлону та лижних гонок (95 і 1 відповідно), а всього має 133 перемоги разом з командними дисциплінами. Член МОК в 2014-2016 роках.

    Найстарший переможець етапів Кубка світу та Олімпійських ігор з біатлону в особистих гонках - в 41 рік, 10 місяців і 5 днів, індивідуальна гонка (Естерсунд), 2 грудня 2015 року.

    3 квітня 2018 року оголосив про завершення спортивної кар'єри.
      Результати в цьому сезоні
      Статистика стрільби
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
    17/18 84.4 (179/212) 90.0 (36/40) 85.0 (51/60) 85.0 (68/80) 70.0 (14/20) 83.3 (10/12)
    16/17 85.5 (401/469) 86.7 (52/60) 86.7 (78/90) 81.9 (131/160) 90.0 (90/100) 84.7 (50/59)
    15/16 84.1 (286/340) 90.0 (54/60) 88.3 (53/60) 84.0 (84/100) 81.3 (65/80) 75.0 (30/40)
    14/15 85.9 (280/326) 90.0 (36/40) 81.3 (65/80) 85.0 (85/100) 90.0 (54/60) 87.0 (40/46)
    13/14 83.4 (302/362) 77.5 (31/40) 83.3 (75/90) 85.8 (103/120) 78.8 (63/80) 93.8 (30/32)
    12/13 83.1 (294/354) 87.5 (35/40) 80.0 (64/80) 82.5 (99/120) 82.5 (66/80) 88.2 (30/34)
    11/12 79.6 (327/411) 73.3 (44/60) 80.0 (72/90) 83.6 (117/140) 82.5 (66/80) 68.3 (28/41)
    10/11 86.7 (288/332) 86.3 (69/80) 82.9 (58/70) 83.3 (50/60) 88.8 (71/80) 95.2 (40/42)
    09/10 83.6 (266/318) 82.5 (33/40) 81.4 (57/70) 90.0 (54/60) 82.0 (82/100) 83.3 (40/48)
    08/09 85.6 (358/418) 81.3 (65/80) 87.5 (70/80) 88.3 (106/120) 88.0 (88/100) 76.3 (29/38)
    07/08 83.5 (344/412) 80.0 (48/60) 88.9 (80/90) 79.2 (95/120) 90.0 (72/80) 79.0 (49/62)
    06/07 84.9 (303/357) 81.7 (49/60) 80.0 (48/60) 89.2 (107/120) 87.5 (70/80) 78.4 (29/37)
    05/06 85.1 (285/335) 92.5 (37/40) 78.3 (47/60) 83.3 (100/120) 88.8 (71/80) 85.7 (30/35)
    04/05 85.4 (311/364) 88.3 (53/60) 88.6 (62/70) 79.3 (111/140) 91.7 (55/60) 88.2 (30/34)
    03/04 80.5 (330/410) 87.5 (35/40) 84.4 (76/90) 76.9 (123/160) 85.0 (68/80) 70.0 (28/40)
    02/03 86.2 (318/369) 80.0 (32/40) 88.8 (71/80) 87.0 (87/100) 86.3 (69/80) 85.5 (59/69)
    01/02 74.8 (279/373) 78.3 (47/60) 75.0 (45/60) 75.0 (120/160) 67.5 (27/40) 75.5 (40/53)
    00/01 78.7 (325/413) 71.3 (57/80) 82.2 (74/90) 81.7 (98/120) 80.0 (48/60) 76.2 (48/63)
    99/00 82.7 (325/393) 80.0 (48/60) 80.0 (56/70) 83.8 (134/160) 78.3 (47/60) 93.0 (40/43)
    98/99 81.4 (307/377) 80.0 (48/60) 78.8 (63/80) 82.5 (132/160) 92.5 (37/40) 73.0 (27/37)
      Статистика швидкості по сезонах
    Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
    2008/2009
    1.00
    2009/2010
    2.10
    2010/2011
    2.80
    2011/2012
    3.10
    2012/2013
    3.10
    2013/2014
    1.60
    2014/2015
    2.70
    2015/2016
    3.20
    2016/2017
    3.70
    2017/2018
    7.60
      Спортивні досягнення
      Олімпійські ігри
    1998   Нагано   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2002   Солт-Лейк-Сіті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2002   Солт-Лейк-Сіті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2002   Солт-Лейк-Сіті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2002   Солт-Лейк-Сіті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2010   Ванкувер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2014   Сочі   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2014   Сочі   Змішана естафета 1
    1998   Нагано   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2006   Турин   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2006   Турин   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2010   Ванкувер   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2006   Турин   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
      Чемпіонат світу
    1998   Хохфільцен   Командна гонка, Чоловіки 1
    2003   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2003   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2005   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2005   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2005   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2005   Хохфільцен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2007   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2007   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2008   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2009   Пхенчхан   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2009   Пхенчхан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2009   Пхенчхан   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2009   Пхенчхан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2011   Ханти-Мансійськ   Змішана естафета 1
    2011   Ханти-Мансійськ   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2012   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2012   Рупольдинг   Змішана естафета 1
    2013   Нове-Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2016   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    1997   Осорблі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    1998   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2000   Лахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2001   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2004   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2006   Поклюка   Змішана естафета 2
    2007   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2008   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2008   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2008   Естерсунд   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2010   Ханти-Мансійськ   Змішана естафета 2
    2015   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2016   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2016   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    1997   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    1999   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    1999   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2000   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2001   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2004   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2004   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2004   Обергоф   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
    2008   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2016   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
      Кубок світу
    1995   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    1996   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    1996   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    1997   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    1997   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    1997   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    1997   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    1998   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    1998   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    1998   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    1999   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    1999   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    1999   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    1999   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    1999   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2000   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2000   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2000   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2000   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2000   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2000   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2000   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2001   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2001   Солт-Лейк-Сіті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2001   Солт-Лейк-Сіті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2001   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2001   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2001   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2001   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2001   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2001   Солт-Лейк-Сіті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2002   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2002   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2002   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2002   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2002   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2003   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2003   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2003   Лахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2003   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2003   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2003   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2003   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2003   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2003   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2003   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2004   Бейтостолен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2004   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2004   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2004   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2004   Бейтостолен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2005   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2005   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2005   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2005   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2005   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2005   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2005   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2005   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2005   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2005   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2006   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2006   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2006   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2006   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2006   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2006   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2006   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2006   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2006   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2006   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2006   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2006   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2007   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2007   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2007   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2007   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2007   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2007   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2007   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2007   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2007   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2008   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2008   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2008   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2008   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2008   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2009   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2009   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2009   Тронхейм   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2009   Тронхейм   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2009   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2009   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
    2009   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2010   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2010   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
    2010   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2010   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2012   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
    2012   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2013   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2015   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
    2015   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2015   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2016   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2016   Естерсунд   Змішана естафета 1
    2017   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    2017   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
    1994   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    1994   Бадгастайн   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    1996   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    1996   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    1996   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    1996   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    1997   Нагано   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    1997   Нагано   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    1997   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    1998   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    1998   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    1998   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    1998   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    1998   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    1999   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    1999   Валь Картьє   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2000   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2000   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2000   Осорблі   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2000   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2000   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2001   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2001   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2001   Лейк Плесід   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2001   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2001   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2002   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2002   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2002   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2004   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2004   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2004   Форт-Кент   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2004   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2004   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2004   Холменколлен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2005   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2005   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
    2007   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2007   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2008   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2008   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2008   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2009   Ванкувер   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2009   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2009   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2009   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2009   Тронхейм   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2010   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2010   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2010   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2010   Естерсунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
    2011   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2013   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    2014   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2014   Обергоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
    2015   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2015   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
    2015   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
    1995   Ліллехаммер   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    1995   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    1995   Обергоф   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    1996   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    1996   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    1997   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    1998   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
    1998   Осорблі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    1999   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    1999   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2000   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2000   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2001   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2002   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2002   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2003   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2003   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2004   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2006   Контіолахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2007   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2008   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2009   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2009   Обергоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2009   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2009   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2011   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2011   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2011   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2013   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2014   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
    2015   Естерсунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
    2015   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
    2016   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
    2017   Пйончан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
      Топ-10 результатів
    2009   Пхенчхан   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
    2009   Пхенчхан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
    2009   Пхенчхан   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
    2008   Естерсунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
    2007   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
    2007   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
    2005   Хохфільцен   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
    2005   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
    2005   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
    2003   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
      Загальний залік кубку світу
    Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
    17/18 43 33 43 46 45
    16/17 9 9 8 17 7
    15/16 13 7 12 15 11
    14/15 14 11 14 19 16
    13/14 6 44 4 9 8
    12/13 22 35 19 16 25
    11/12 16 18 6 17
    10/11 10 4 14 20 7
    09/10 10 25 7 16 7
    08/09 1 4 1 1 2
    07/08 1 8 1 1 1
    06/07 2 6 10 2 1
    05/06 1 2 2 1 1
    04/05 1 2 1 2 2
    03/04 2 6 2 2 2
    02/03 1 34 1 1 1
    01/02 3 2 5 3 17
    00/01 2 2 1 2 3
    99/00 2 16 1 1 9
    98/99 2 4 6 3 3
    97/98 1 3 1 14
    Кубок світу
    # Ім'я Очки
    1 Доротея Вірер 852
    2 Ліза Віттоцці 852
    3 Марте Олсбю Ройселанд 753
    4 Анастасія Кузьміна 724
    5 Кайса Мякяряйнен 614
    6 Ганна Еберґ 609
    7 Пауліна Фіалкова 595
    8 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 514
    9 Моніка Хойніш 505
    10 Лаура Дальмайєр 494
    Весь рейтинг
    assessments
    Оцінки в останній гонці

    Дмитро Підручний 7.07

    vote
    За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
     
    За Доротею Вирер
    vote
    73
    За Лизу Виттоцци
    vote
    73
    Я болею только за украинских спортсменов
    vote
    29
    Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
    vote
    8
     
    проголосовать

    Національний університет фізичного виховання і спорту України

    popular profile

    Росія  Олександр Лоґінов
    Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
    Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
    Франція  Мартен Фуркад
    Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
    Італія  Доротея Вірер
    Україна  Юлія Джима
    Україна  Катерина Бех
    Італія  Ліза Віттоцці
    Україна  Валентина Семеренко
    Словаччина  Пауліна Фіалкова
    Гренландія  Астрі Слеттемарк
    Білорусь  Ірина Кривко
    Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
    Словаччина  Анастасія Кузьміна

    interview

    2019-03-17
    Домінік Віндіш: Для нас ЧС в Антхольці - як Олімпіада. Ексклюзив з чемпіонами

    2019-03-17
    Дмитро Підручний: Іноді важко було не те що мішень - навіть установку вицілити

    2019-03-17
    Коментарі. Остерсунд, чоловічий мас-старт

    2019-03-17
    Коментарі. Остерсунд, жіночий мас-старт

    2019-03-16
    Андрій Прокунін: У сьогоднішній гонці це - цілком заслужена медаль

    2019-03-16
    Коментарі. Остерсунд, чоловіча естафета